Zahlavi

Registrace

Škola českého jazyka a literatury pro pedagogy 2023

Jedenáctý ročník Školy českého jazyka a literatury pro pedagogy pořádá Akademie věd ČR, resp. Středisko společných činností AV ČR, ve spolupráci s Ústavem pro jazyk český AV ČR a Ústavem pro českou literaturu AV ČR.

Vzdělávací kurz je určen aktivním učitelům českého jazyka a literatury 2. stupně ZŠ, SOŠ, SOU a gymnázií. Cílem Školy českého jazyka a literatury pro pedagogy je účastníkům představit zajímavá témata a poslední trendy v českém jazyce a v české literatuře. Po absolvování kurzu každý pedagog získá nové poznatky a nápady, které následně může aplikovat v praxi při výuce českého jazyka a literatury na příslušné škole.

Odbornými garanty Školy českého jazyka a literatury pro pedagogy jsou PhDr. Markéta Pravdová, Ph.D., MBA, z Ústavu pro jazyk český AV ČR a PhDr. Robert Kolár, Ph.D., z Ústavu pro českou literaturu AV ČR.

Místo konání: budova Akademie věd ČR, Národní 1009/3, Praha 1, sál č. 206 

Termín konání akce: 2.–⁠4. října 2023

Vyplňte nezávaznou registraci a předběžně si rezervujte místo na příští ročník Školy českého jazyka a literatury pro pedagogy. Budete s předstihem informováni o přípravách dalšího ročníku:

Registrace na tuto akci byly ukončeny.