Zahlavi

Registrace

Škola českého jazyka a literatury 2022

Desátý ročník Školy českého jazyka a literatury pro pedagogy pořádá Akademie věd ČR, resp. Středisko společných činností AV ČR, ve spolupráci s Ústavem pro jazyk český AV ČR a Ústavem pro českou literaturu AV ČR.

Vzdělávací kurz je určen aktivním učitelům českého jazyka a literatury 2. stupně ZŠ, SOŠ, SOU a gymnázií. Cílem Školy českého jazyka a literatury pro pedagogy je účastníkům představit zajímavá témata a poslední trendy v českém jazyce a v české literatuře. Po absolvování kurzu každý pedagog získá nové poznatky a nápady, které následně může aplikovat v praxi při výuce českého jazyka a literatury na příslušné škole.

Odbornými garanty Školy českého jazyka a literatury pro pedagogy jsou PhDr. Markéta Pravdová, Ph.D., MBA, z Ústavu pro jazyk český AV ČR a PhDr. Robert Kolár, Ph.D., z Ústavu pro českou literaturu AV ČR.

Termín konání: 3.-5. října 2022

Místo konání: budova Akademie věd ČR, Národní 1009/3, Praha 1, sál č. 206 

Cena: 1 600 Kč s DPH

Cena zahrnuje účast, drobné občerstvení během programu, pomůcky a spotřební materiál využitý během kurzu, nemalé množství nápadů a zajímavých poznatků, materiálů a tipů. V ceně není zahrnuto stravování a doprava na kurz. Poplatek za kurz zaplatíte před zahájením kurzu na základě faktury, kterou vám pošleme na váš kontaktní e-mail.

 

Příjmení
Jméno
Tituly před jménem
Tituly za jménem
Vaše adresa
Váš e-mail
Váš telefon
Název školy
Adresa školy
IČO školy
DIČ školy
Škola JE/NENÍ plátcem DPH
Účastnický poplatek za kurz bude platit ŠKOLA/ SÁM ÚČASTNÍK
Počet volných míst:
5
Vyberte si z nabídky workshopů ve středu 5. 10. v 11:00
Vyberte si z nabídky workshopů ve středu 5. 10. v 11:30
Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.