Zahlavi

Registrace

Letní vědecký kemp - Chemie a biologie (jednolůžkový pokoj)

Akademie věd ČR v srpnu opět pořádá Letní vědecký kemp, vzdělávací aktivitu, která je určená pedagogům exaktních věd na ZŠ a SŠ. V období letních prázdnin si formou workshopů a následných diskusí rozšíříte své znalosti v oboru chemie, biologie, fyziky a matematiky tak, abyste je následně mohli využít nejen v laboratorní výuce ve svých školách. 

Termín konání akce: 16.–20. 8. 2022

Místo konání akce: Zámek Třešť

Cena za jednolůžkový pokoj: 5 990 Kč s DPH

Cena zahrnuje ubytování, účast na workshopech, pomůcky a spotřební materiál využitý během workshopů, nemalé množství nápadů a zajímavých poznatků. V ceně není zahrnuto stravování (kromě snídaní, které jsou součástí ceny za ubytování) a doprava na kurz. 

Zde vyplňte Vaše registrační údaje:

Příjmení
Jméno
Tituly před jménem
Tituly za jménem
Adresa
E-mail
Telefon
Název školy, ve které učíte
Vaše aprobace
Poznámka
Jak jste se o nás dozvěděli
Počet volných míst:
3

Správcem Vašich osobních údajů je Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., IČO 60457856, se sídlem Národní 3, Praha 1, PSČ 110 00. Vámi vyplněné identifikační údaje (jméno, příjmení, název školy, e-mailová adresa a telefon) zpracováváme pro účely Vaší registrace na akci proto, abychom věděli, kdo se naší akce bude účastnit, a jaké množství osob se dostaví. Rovněž je nutné Vaše osobní údaje zpracovávat proto, abyste byli včas informováni o organizačních detailech spojených s realizací akce. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů (zejména kontaktní informace, detail zpracování Vašich osobních údajů, přehled Vašich práv) naleznete zde.