Zahlavi

Konference Science&You: výzva k podávání návrhů příspěvků

04. 02. 2021

Lorrainská univerzita prodlužuje termín pro odevzdávání návrhů příspěvků do Mezinárodní konference Science&You 2021, která se bude konat ve dnech 16.-19. listopadu 2021 v Metz, do 19. února 2021 (do půlnoci). Téma konference zní: "Science Communication: Take a Step Back to Move Forward".

Konference je zaměřena na odbornou i praktickou stránku komunikace ve výzkumu a popularizaci. V jejím rámci budou sdílena inovativní a průlomová témata, nejlepší praktické i teoretické zkušenosti, ale cílem bude také vytváření nových nápadů a partnerství.

Návrhy na příspěvky mohou vycházet ze všech témat a pohledů: nezáleží, zda jste vědec či vědecký pracovník ve výzkumné komunikaci, profesionál v oblasti popularizace a komunikace s veřejností, odborník v muzeu či vědeckém centru, dobrovolník v asociaci připravující vědecké workshopy pro děti, novinář píšící o vědě, komunikační pracovník vědecké laboratoře…

Návrhy (a následné příspěvky) mohou být ve francouzštině i angličtině. Návrhy budou posuzovány v průběhu února Vědeckou komisí, které předsedá profesor Martin W. Bauer z Londýnské školy ekonomických a politických věd.

Více informací naleznete zde.