Zahlavi

Webinář: Transfer technologií a inovací v Polsku

07. 01. 2022

Kdo jsou hlavní aktéři v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v Polsku? Která klíčová odvětví mají největší potenciál pro zhodnocení výsledků výzkumu a vývoje? Jak je v Polsku organizován transfer technologií a jak vypadá jeho podpůrný ekosystém?

Dne 18. ledna 2022 od 15 hod. představí Network4Growth během virtuální akce několik úspěšných případů transferu technologií, které se objevily v polském inovačním prostředí. Kromě toho budou představeny příklady, jakými způsoby mohou univerzity zakládat vlastní společnosti za účelem komercializace výsledků svého výzkumu a vývoje. Budou diskutovány hlavní překážky a bariéry transferu technologií a podnikatelské kultury.

Webinář poskytne příležitost navázat kontakt s dynamickou komunitou akademiků, odborníků na transfer technologií, podnikatelů, tvůrců politik a investorů ze šesti zemí regionu střední a východní Evropy. Tento webinář je prvním ze série virtuálních setkání, která představí transfer technologií a inovace v různých zemích střední a východní Evropy.

Mezi hlavními řečníky hovořícími o #innovationlandscape v Polsku budou: Aldona Tomczyńska, PhD, Jacek Raczko, Agnieszka Szweda, Tomasz Stypułkowski, Jakub Jasiczak, Jana Lachmann a Jana Kolomazníková.

Na akci se můžete zaregistrovat na: https://lnkd.in/dUaZgXRJ, nebo se připojte přes Zoom: https://zoom.us/j/91671449027?pwd=TkNqc0kwOW1nclhkbUl6RXFIWmtYUT09.

Více podrobností o projektu, webináři a řečnících naleznete na: www.v4transfer.com

 

Foto: Pixabay

Zasílání aktualit OMS

Přihlásit se k odběru aktualit