Zahlavi

V. mezinárodní konference “For World Balance” na Kubě

23. 09. 2022

Mezinárodní konference For World Balance “With all and for the good of all”, Dialogue of Civilizations, se uskuteční v termínu
24. – 28. 1. 2023 v Havaně. Konference bude vyvrcholením mezinárodní vzpomínkové akce ke 170. výročí narození José Martího. Jedná se o setkání na podporu solidarity a míru, na oživení dialogu mezi civilizacemi.

Toto multidisciplinární fórum je tematicky zaměřeno na problémy a hrozby současného světa. Diskutována budou témata jako pandemie Covid-19, falešné zprávy, etika a sociální sítě, boj za mír a jaderné odzbrojování a mnoho dalších (podrobněji viz odkaz níže). Předchozího setkání se zúčastnila více než tisícovka delegátů ze všech kontinentů, včetně bývalých prezidentů, poslanců a dalších významných osobností.

Konferenci zaštiťuje José Martí Project for World Solidarity, který vznikl v roce 2003 a je podporován UNESCO a dalšími mezinárodními organizacemi.

Oficiálními jazyky konference budou: španělština, angličtina a portugalština. Bude zajištěno simultánní tlumočení do francouzštiny a ruštiny.

Deadline pro zasílání příspěvků: 30. listopadu 2022

Podrobnější informace, včetně výše konferenčního poplatku, kontaktních údajů a formálních náležitostí příspěvků, naleznete zde.

 

Foto: Pixabay

Zasílání aktualit OMS

Přihlásit se k odběru aktualit