Zahlavi

Podnikatelsko-výzkumná mise v oblasti polovodičů na Tchaj-wan

13. 03. 2023

Na začátku září 2023 organizuje Česká ekonomická a kulturní kancelář v Tchaj-peji podnikatelsko-výzkumnou misi na Tchaj-wan za účelem navázání či prohloubení spolupráce v oblasti polovodičů.

Účastníci budou moci navštívit a v případě zájmu i vystavovat pod hlavičkou České republiky přímo na veletrhu SEMICON, který se uskuteční od 6. do 8. září. Jedná se o 2. největší veletrh zaměřený na polovodiče. V minulém roce se ho účastnilo přes 700 zahraničních vystavovatelů a navštívilo ho 45 tisíc lidí. Témata letošního veletrhu jsou inovace a udržitelnost. Specializované pavilony budou zaměřeny například na zelené a čisté technologie, na optoelektroniku, kybernetickou bezpečnost a vědu. Součástí veletrhu je organizace řady konferencí a seminářů.

V rámci mise se uskuteční jednání se zástupci tohoto odvětví na Tchaj-wanu, B2B semináře a návštěvy řady výzkumných a vědeckých institucí a univerzit.

V případě Vašeho zájmu se neváhejte obrátit na paní Marii Leflerovou, která má na starost vědeckotechnickou spolupráci mezi Českou republikou a Tchaj-wanem.

Marie Leflerová
Head of Science & Technology Section, Czech Economic and Cultural Office
Tel.: +886-2-27225100, ext. 15
E-mail: Marie_Leflerova@mzv.cz

 

Foto: Pixabay

Zasílání aktualit

Přihlásit se k odběru aktualit