Zahlavi

Podnikatelsko-výzkumná mise v oblasti polovodičů na Tchaj-wan 2024

10. 11. 2023

Na začátku září 2024 organizuje Česká ekonomická a kulturní kancelář v Tchaj-peji podnikatelsko-výzkumnou misi na Tchaj-wan za účelem navázání či prohloubení spolupráce v oblasti polovodičů.

Účastníci budou moci navštívit a v případě zájmu i vystavovat pod hlavičkou České republiky přímo na veletrhu SEMICON, který se uskuteční ve dnech 4. až 6. září 2024. Jedná se o 2. největší veletrh zaměřený na polovodiče. Specializované pavilony budou zaměřeny například na kybernetickou bezpečnost, automobilové čipy, chytrou výrobu a další. Součástí veletrhu je i řada konferencí a seminářů.

V rámci mise se uskuteční jednání se zástupci tohoto odvětví na Tchaj-wanu, B2B semináře a návštěvy řady výzkumných a vědeckých institucí a univerzit. Kromě zajištění účasti na veletrhu bude účastníkům zajištěn program na míru dle vlastních preferencí.V případě Vašeho zájmu kontaktujte paní Marii Leflerovou a to do 24. listopadu 2024, která má na starost vědeckotechnickou spolupráci mezi Českou republikou a Tchaj-wanem.

Marie Leflerová
Head of Science & Technology Section, Czech Economic and Cultural Office
Tel.: +886-2-27225100, ext. 15
E-mail: Marie_Leflerova@mzv.cz

Foto: Pixabay

Zasílání aktualit

Přihlásit se k odběru aktualit