Zahlavi

Excellence Fellowship Program v Izraeli

11. 08. 2021

Izraelská akademie věd a Rada pro vysokoškolské vzdělávání v Izraeli s potěšením oznamují, že je otevřena výzva k podávání žádostí o Excellence Fellowship Program v Izraeli, která je zaměřena na výjimečné postdoktorální vědce.

Tento program slouží k podpoře mezinárodní vědecké spolupráce a pokroku v oblasti výzkumu světové úrovně. Prostřednictvím této výzvy Izrael nabízí vynikajícím čerstvým absolventům doktorského studia (do čtyř let od ukončení studia) ze všech akademických oborů příležitost provádět špičkový výzkum v Izraeli s předními vědci ve svém oboru.

Vybraní žadatelé se budou účastnit výzkumu na jedné z izraelských univerzit. Celkem bude přiděleno 20 stipendíí, a to v oblasti Vědy, technologií, inženýrství a matematiky (STEM) a v oblasti humanitních a sociálních věd.

Komise, která se skládá z členů Izraelské akademie věd, Izraelské akademie pro mladé vědce, a z předních vědců izraelské akademické sféry, vybere stážisty na základě akademické a výzkumné excelence. Ocenění budou informováni do 15. ledna 2022. Program bude zahájen 1. října 2022.

Žádosti o Excellence Fellowship Program jsou přímo zasílány na Izraelskou akademii věd (viz Výzva pro podávání přihlášek).

Uzávěrka pro podávání přihlášek je 1. 10. 2021.

 

Zde můžete najít jak Výzvu pro podávání přihlášek Call for Applications – IASH Postdoctoral Fellowships for Foreign Researchers in Israel, tak i samotnou přihlášku Application Form – IASH Postdoctoral Fellowships for Foreign Researchers in Israel.

 

Pro více informací navštivte stránku Izraelské akademie věd.

 

Obrázek: Pixabay.com/

Zasílání aktualit

Přihlásit se k odběru aktualit