Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 01. 09. 2020
Sociologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici ODBORNÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE
Požadavky:

Sociologický ústav AV ČR, v.v.i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici ODBORNÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE do výzkumného oddělení Socioekonomie bydlení.

Náplň práce:
- administrativní činnosti spojené s chodem oddělení, administrativní podpora výzkumných projektů a jednotlivých členů týmu,
- řešení odborných úkolů spojených s výzkumem v oblasti socioekonomie bydlení s užším zaměřením na níže uvedené projekty (příprava výzkumných nástrojů, zpracování analýz, příprava podkladových materiálů ke studiím, organizace workshopů, podíl na zpracování populárně-vědeckých a vědeckých výstupů),
- redakční práce pro časopis Critical Housing Analysis (www.housing-critical.com).

Kvalifikační požadavky:
- minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou (VŠ výhodou),
- dobrá znalost práce na PC (MS Office),
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou,
- dobré komunikační a organizační schopnosti,
- spolehlivost a pečlivost,
- proaktivní přístup a samostatnost,
- zkušenost s administrativní činností výhodou.

Nabízíme:
- flexibilní práci na 0,24 úvazek,
- zajímavou pozici s adekvátním mzdovým ohodnocením,
- stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce,
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
- nástup od 2. 11. 2020 nebo dohodou.

V následujících letech by se pracovník měl věnovat řešení odborných a administrativních úkolů k zajištění projektu Grantové agentury ČR – Dráhy bydlení mileniálů: Rostoucí napětí mezi normalizací vlastnického bydlení a urbánní krizí dostupnosti bydlení a projektu Zvýšení transparentnosti hypotečního trhu v ČR rozšířením datové schránky pro sledování a odhad cen nemovitostí.

Strukturovaný životopis zasílejte do 21. 9. 2020 e-mailem na adresu eliska.jaklova@soc.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v pondělí 5. 10. 2020 v dopoledních hodinách.


Uzávěrka přihlášek: 21. 09. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.