Zahlavi

Výběrová řízení

22. 09. 2021
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Grantový specialista/specialistka.

Jsme veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. Nabízíme prostor pro vlastní rozvoj, kreativitu a příležitost k realizaci nejen na vědeckých pozicích.

Do našeho týmu Grantové kanceláře hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Grantový specialista/specialistka

Grantová kancelář od svého vzniku v roce 2018 poskytuje zaměstnancům FZU podporu ve fázi před udělením grantu: informuje, vzdělává a připravuje žádosti spolu s vědci. Je aktivní na národní úrovni a díky začlenění do evropské sítě administrátorů a manažerů ve vědě EARMA má přístup k nejnovějším informacím i trendům.

V našem rozvíjejícím se týmu najde uplatnění juniorní uchazeč s chutí se učit, stejně jako kandidát se zkušenostmi v grantové oblasti.

Grantový specialista/specialistka

Náplň práce:

  • Vyhledávání grantových příležitostí
  • Příprava informačních materiálů a jejich zveřejňování na interních stránkách
  • Příprava grantových seminářů: národní i mezinárodní grantové programy
  • Asistence při přípravě grantových žádostí a příprava podkladů
  • Kontrola grantových žádostí
  • Správa grantového systému
  • Přímá komunikace s vědeckými pracovníky a spolupráce s administrativními týmy napříč FZU

Požadujeme:

  • Široký zájem o vědu, vědecký výzkum a povahu vědecké práce
  • Kreativní a proaktivní přístup
  • Velmi dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti slovem i písmem v ČJ i AJ
  • Schopnost analyzovat a shrnovat texty
  • Přesnost a pečlivost
  • Prezentační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Flexibilitu, schopnost rychle se učit, odolnost vůči stresu
  • Uživatelskou znalost MS Office, práci s Internetem.

Výhodou:

  • Zkušenosti s projektovou administrativou
  • Přehled o národním a/či mezinárodním grantovém prostředí
  • Zkušenosti z akademického prostředí, případně ze zahraničí
  • Znalost Adobe InDesign

Nabízíme:

  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • Rozmanitou práci
  • Mezinárodní prostředí
  • Kontinuální vzdělávání, včetně interních lekcí AJ
  • Pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení
  • Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené a 6 sick days
  • Pracoviště Praha 8, v blízkosti metra Ládví
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Další zaměstnanecké výhody (příspěvky pro zaměstnance i rodinné příslušníky po 1. roce zaměstnání)

 Zajímá Vás proč pracovat ve FZU?

Více informací pod tímto odkazem

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v anglickém jazyce na adresu kariera@fzu.cz.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju

Uzávěrka přihlášek: 30. 11. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.