Výběrová řízení

01. 09. 2021
Sociologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ.

Náplň práce:

  • komplexní zpracování mzdové agendy (výpočet mezd, srážek a odvodů v systému EGJE),
  • vedení mzdové evidence a výkaznictví,
  • příprava a realizace roční mzdové závěrky,
  • statistická a rozborová činnost v oblasti plánování a čerpání mezd,
  • zajištění komunikace s oprávněnými institucemi (OSSZ, ZP, FÚ aj.),
  • spolupráce s finanční účtárnou a projektovým týmem.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • min. tříletou pracovní zkušenost se zpracováním mezd, včetně ročního zúčtování,
  • znalost české mzdové a pracovněprávní problematiky, schopnost rychlé orientace ve mzdových zákonech a předpisech,
  • komunikativní znalost anglického jazyka,
  • dobrou znalost práce na PC (zejména MS Excel),
  • přesnost, spolehlivost, samostatnost, analytické schopnosti,
  • ochotu učit se,
  • výhodou je orientace v oblasti zaměstnávání cizinců a vysílání pracovníků do zahraničí.

Nabízíme:

  • samostatnou a zodpovědnou pozici na plný úvazek s adekvátním mzdovým ohodnocením,
  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce,
  • odměny v závislosti na dosažených výsledcích,
  • benefity: 5 týdnů dovolené, sick days, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport,
  • vzdělávání v oboru,
  • práci v příjemném prostředí v centru Prahy,
  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • nástup od 1. 10. 2021 nebo dohodou.

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám, prosím, do 30. 9. 2021 svůj profesní životopis na email petra.pekarkova@soc.cas.cz. Za projevený zájem o spolupráci předem děkujeme. Vybraní kandidáti a kandidátky na pozici budou pozváni na základě vyhodnocení zaslaných materiálů k ústnímu pohovoru.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob. Udělení souhlasu je možné kdykoliv odvolat.