Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 18. 08. 2020
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. hledá zaměstnance na pozici Programátor / Programátorka PHP
Požadavky: Programátor / Programátorka PHP

Náplň práce:

• Analýza aplikací dle zadání (webové aplikace, komunikace se zadavateli)

• Datová analýza a návrh datových struktur v rámci RDBMS

• Analýza a ošetření potenciálních bezpečnostních problémů

• Odpovědnost za chod svěřených aplikací

• Analýza a odstraňování problémů v rámci aplikací

• Vedení dokumentace k aplikacím

• Další související činnosti

Požadujeme:

• Dobrou znalost programování webových aplikací v PHP

• Dobrou znalost některého dalšího skriptovacího jazyka (perl, python apod.)

• Znalost frameworku Nette výhodou

• Velmi dobrou znalost relačních databází (MySQL, PostgreSQL)

• Znalost konfigurace webového serveru Apache

• Dobrou znalost Unixových OS

• Schopnost samostatné práce i práce v týmu

• Alespoň pasivní znalost AJ

Nabízíme:

• Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek

• Profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou a vzájemným respektem

• Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace

• Zázemí stabilního zaměstnavatele

• Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu

• Jazykové kurzy

• Stravenky nebo stravenkovou kartu

• Podporu work-life balance

• Flexibilní pracovní dobu

• Možnost občasné práce formou home office

• 5 týdnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna (sick days)

• Příspěvek na penzijní/životní pojištění a další příspěvky po 12 měsících zaměstnání

• Multisport kartu

• Další zaměstnanecké výhody

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce: Praha 6, Cukrovarnická 10/112.

Smlouva na dobu určitou 1 roku s předpokladem prodloužení a další dlouhodobé spolupráce.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s označením pozice na adresu kariera@fzu.cz.

Těšíme se na Vaše reakce.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU na adrese:

https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udajuInformace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZU na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju

Uzávěrka přihlášek: 30. 09. 2020

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.