Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 20. 05. 2020
Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Personalista/ka.
Požadavky: Úvazek 1,0; místo výkonu práce Praha; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení dle rozvoje projektové činnosti. Nástup možný od 1. 7. 2020 na poloviční úvazek, od 1. 8. 2020 navýšení na celý úvazek.

Náplň práce: zmapování aktuálního vedení personální agendy a návrhy dalšího vylepšení včetně implementace v rámci HRS4R; kompletní revize pracovněprávních standardů, tvorba vnitřních předpisů v souladu s legislativou a typem pracoviště; zpracování koncepčních dokumentů ve spolupráci s vedením: strategie rozvoje lidských zdrojů, etický kodex, koncepce odborného vedení mladých výzkumných pracovníků; administrativa spojená s nástupem/výstupem zaměstnanců; příprava pracovněprávních dokumentů; evidence docházek zaměstnanců; koordinace výběrových řízení; podílení se na organizaci vzdělávacích akcí, úzká spolupráce s ostatními kolegy v rámci rozvojového projektu organizace.

Minimální požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru, či VŠ vzdělání relevantního typu, relevantní praxe v personalistice v minimální délce 2–4 roky; znalost legislativy vztahující se k personalistice; samostatný, proaktivní a pozitivní přístup; komunikační a organizační schopnosti.

Výhodou: zkušenost práce na obdobné pozici v akademické instituci; angličtina na komunikativní úrovni; zkušenost s nastavováním rozvojových koncepcí a personálních metodik či postupů, zkušenost s projektovou činností v oblasti HR.

Zaměstnanci na této pozici nabízíme: mzdu 42 500 – 45 000 Kč (grantové financování); získání a další prohloubení zkušeností z personalistiky; práci na akademickém pracovišti v centru Prahy u Masarykova nádraží; individuální přístup a přátelský pracovní kolektiv; podporu v dalším sebevzdělávání (jazykové kurzy, školení apod.); pět týdnů dovolené a sick days; stravenky v hodnotě 100 Kč a příspěvek na dovolenou pro zaměstnance a jejich děti; možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních Akademie věd ČR.

Přihlášku obsahující strukturovaný životopis a kopii relevantních diplomů a osvědčení zašlete na e-mail literatura@ucl.cas.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – personalista/ka“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 16. 6. 2020 ve 12:00. Předpokládané období pohovorů 23. až 25. 6. 2020. Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba pro dotazy:
Tomáš Suk
kancelář Ústavu pro českou literaturu
suk@ucl.cas.cz
+420 775 615 515

Uzávěrka přihlášek: 16. 06. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.