Zahlavi

Výběrová řízení

09. 07. 2021
Ústav chemických procesů AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Technik aerosolové instrumentace.

Náplní jeho práce bude starost o aerosolové spektrometry, čítače a další přístroje, v rámci podílení se na řešení národních i mezinárodních vědeckých projektů.

Požadujeme:

nadprůměrné pracovní nasazení, chuť učit se nové věci, flexibilita, schopnost týmové práce v mladém dynamickém kolektivu. Výhodou je také schopnost práce ve výškách – instalace přístrojů na 250 m vysokou věž pro atmosférická měření. Předpokládá se alespoň pasivní znalost AJ. Řidičský průkaz skupiny B je výhodou. VŠ vzdělání je mírnou výhodou, ale není podmínkou přijetí.

Nabízíme:

  • Práci s perspektivou odborného růstu.
  • Příjemné a motivující pracovní prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • V případě zájmu možnost podílet se na měření v zahraničí v rámci mezinárodních projektů.
  • Přiměřené finanční ohodnocení s možností odměn za pracovní výsledky a další zaměstnanecké benefity.

Předpokládaný nástup: 1.řijna 2021.

Životopisy zasílejte na adresu: krizova@icpf.cas.cz

 


Uzávěrka přihlášek: 31. 08. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.