Výběrová řízení

02. 04. 2024
Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - ADMINISTRÁTOR a FINANČNÍ MANAŽER OP (M/Ž).

Fyziologický ústav AV ČR, v. v. i.  patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka.

V současné době spravuje několik projektů NPO Exceles, OP VVV (např. MSCA, HR Award) ať již ve fázi samotné realizace či ve fázi udržitelnosti. Zároveň úspěšně aplikoval ve výzvě OP JAK a připravuje se na další výzvy.

Grantový útvar Hospodářské správy hledá posilu do týmu projektových a finančních manažerů OP na komplexní pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER - ADMINISTRÁTOR a FINANČNÍ  MANAŽER OP

Náplň práce:

  • Příprava návrhů projektů podle aktuálních výzev podle věcného, finančního, časového a právního rámce dané soutěže tj. účasti na zpracování projektu v tzv. předprojektové fázi
  • Vedení a zodpovídání za realizace přijatých projektů – tj. komunikace a nastavení administrativních procesů  v rámci celé Hospodářské správy a úzká spolupráce s vědeckými garanty projektů za věcné plnění projektu
  • Zodpovědnost za finanční řízení projektů během realizační fáze a fáze udržitelnosti, provádění pravidelného monitoringu a reportingu, finančního plánování, zpracovávání žádostí o platby či změny vč. příslušné účetní agendy a řízení výkaznictví. Zodpovědnost za dokladové části projektu  z pohledu způsobilosti nákladů
  • Komunikace napříč organizací a s příslušnými řídícími orgány
  • Příprava a zodpovědnost za přípravu podkladů pro auditní šetření a kontroly z nadřízených orgánů

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ/SŠ (ekonomického směru výhodou)
  • Zkušenost s projektovým nebo finančním řízení operačních programů
  • Organizační, koordinační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • Samostatnost, odpovědnost
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Výborná znalost práce na počítači (Excel, Word, Outlook), práce s internetem, znalost programů iFIS, Verso, Benefit, MS2014+/MS2021+ výhodou
  • Asertivita, schopnost jednat s lidmi, schopnost a chuť se učit
  • Znalost prostředí VVI výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení
  • Práci na plný úvazek
  • Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce, zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč za každý odpracovaný den
  • Dostupnost areálové školky (dětská skupina Molekula)
  • Možnost parkování u areálu, kolárna, dobrá dostupnost veřejné dopravy
  • Posilovna a squashový kurt v rámci areálu

Nástup: Dohodou

Kontaktní osoba:  Kateřina Rozsypalová

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu: personalni@fgu.cas.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.