Zahlavi

Výběrová řízení

23. 06. 2021
Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici TECHNICKÝ PRACOVNÍK/TECHNICKÁ PRACOVNICE VE SKUPINĚ CÍLENÉHO VÝZKUMU “HBV CURE”.

Technický pracovník/Technická pracovnice ve skupině cíleného výzkumu “HBV Cure”

Skupina Dr. Gabriela Birkuše v Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR se zabývá objevováním látek vhodných pro léčbu chronické hepatitidy B, rakoviny a autoimunitních onemocnění. Do našeho multidisciplinárního týmu nyní hledáme technickou pracovnici / technického pracovníka pro odběr a zpracování vzorků z myších modelů, práci s tkáňovými kulturami a další činnosti.

Nabízíme možnost osvojit si laboratorní práci ve špičkovém mezinárodním týmu a podílet se na vývoji látek pro budoucí léčbu závažných onemocnění.

Popis práce:

 • práce na in vivo myších modelech (odběr a zpracování vzorků)
 • mapování imunologické odpovědi
 • imunochemické testování, práce s tkáňovými kulturami
 • zpracování dat (word, excel, power point, specializované programy)

Požadavky:

 • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (Bc.) se zaměřením na biologii, imunologii, molekulární biologii, bioanalytiku nebo farmacii výhodou
 • základní znalost a orientace při práci v laboratoři
 • předchozí praxe výhodou, není vyžadována
 • samostatnost, odpovědnost a spolehlivost, nadšení pro vědeckou práci
 • práce na počítači (Microsoft Office)
 • anglický jazyk výhodou

Nabídka:

 • práce v mladém, perspektivním a progresivním vědeckém kolektivu medicinálních chemiků, virologů, imunologů, výpočetních chemiků a biochemiků
 • zaškolení, možnost dalšího vzdělávání formou specifických kurzů
 • zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené + 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravné a penzijní připojištění, systém benefitů

Nástup:

Možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt:

Pro více informací pište Dr. Andree Brázdové na andrea.brazdova@uochb.cas.cz.

Přihlášku se strukturovaným životopisem a krátkým motivačním dopisem zašlete rovněž na email na andrea.brazdova@uochb.cas.cz.

 

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR je přední mezinárodně uznávaná vědecká instituce, jejímž hlavním posláním je základní výzkum v oblasti chemické biologie a medicinální chemie, organické a materiálové chemie, chemie přírodních látek, biochemie a molekulární biologie, fyzikální chemie, teoretické chemie a analytické chemie. Nedílnou součástí poslání ÚOCHB je přenos výsledků základního výzkumu do praxe. Důraz na mezioborové zaměření výzkumu ústí do řady aplikací v medicíně, farmacii a dalších odvětvích.


Uzávěrka přihlášek: 31. 07. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.