Zahlavi

Výběrová řízení

15. 11. 2023
Ústav anorganické chemie AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Odborný pracovník výzkumu a vývoje.

Ústav anorganické chemie AV ČR, v. v. i. je významnou organizací základního a aplikovaného výzkumu ve Středočeském kraji. Nabízíme pozici odborný pracovník výzkumu a vývoje.

Náplň práce:

• Měření velikosti povrchu a stanovení distribuce velikosti pórů anorganických materiálů pomocí přístrojů Quantachrome a Belsorp, vyhodnocování výsledků.

• Zkoumání morfologie a prvkového složení anorganických materiálů pomocí skenovacího elektronového mikroskopu (SEM) s EDS detektorem.

• Práce v týmu při řešení projektů základního i aplikovaného výzkumu.

Požadavky

• Ing./Mgr. ve fyzikálním nebo chemickém oboru.

• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti.

• Ochota a chuť učit se nové věci a starat se o provoz SEM.

 

Co nabízíme: Plný pracovní úvazek, kreativní pracovní prostředí a podporu zkušeného týmu, stabilní zázemí, kvalitní výzkumnou infrastrukturu, odpovídající mzdové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, příspěvky na stravování, zvýhodněné jazykové kurzy, možnost výzkumu orientovaného na využití v praxi. Nástup dle dohody.

Místo pracoviště: Husinec - Řež, výborná dopravní dostupnost z Prahy (vlak, bus, kolo).

Kontakt: Přihlášku se strukturovaným odborným životopisem a kopií dokladů o ukončeném vzdělání zašlete na e-mailovou adresu ecorchard@iic.cas.cz (Petra Ecorchard). Po skončení výběrového řízení budou uchazeči informováni e-mailem nebo telefonicky.


Uzávěrka přihlášek: 31. 01. 2024

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.