Zahlavi

Výběrová řízení

09. 06. 2021
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Asistent/ka PR týmu - možnost zkráceného úvazku.

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci a mezinárodním renomé. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Do našeho týmu PR a popularizace hledáme kandidáty / kandidátky na pozici:

Asistent/ka PR týmu

Náplň práce:

  • Zajištění administrativní a organizační činnosti v oddělení PR a popularizace vědy
  • Spoluorganizace PR a popularizačních akcí pro veřejnost (např. Veletrh vědy, Týden vědy a techniky, Noc vědců a další akce, workshopy a exkurze pro veřejnost a studenty)
  • Komunikace s externími a interními subjekty v českém a anglickém jazyce
  • Vyřizování běžné písemné a elektronické korespondence
  • Práce v MS Office – zpracování  tabulek, práce s textem
  • Příprava podkladů a dokumentů, dohled nad dodržováním termínů
  • Zajištění a inventarizace propagačních materiálů a předmětů, správa databáze fotografií FZU
  • Spolupráce s kolegy a kolegyněmi v PR týmu zajišťujícími přípravu tiskových zpráv a článků v médiích, komunikaci s médii, správu sociálních sítí, webových stránek a další činnosti, spolupráce s PR týmy laserových center FZU, spolupráce s vědeckými pracovníky
  • Spolupráce při realizaci výběrových řízení, příprava a aktualizace rozpočtů
  • Další administrativní a organizační činnosti

Co musíte mít, umět a znát:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost, ochotu učit se
  • Předchozí zkušenost s administrativou
  • Výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • Velmi dobrý písemný projev
  • Výbornou znalost ČJ
  • Znalost AJ slovem i písmem na úrovni minimálně B1
  • Časovou flexibilitu v případech, kdy se konají akce - mimořádně i o víkendech nebo večerních hodinách
  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office), Google dokumenty, znalost grafických programů (Adobe InDesign, Illustrator, Corel, ...) výhodou
  • Zájem o práci v akademickém prostředí a oblast fyziky a výzkumu v tomto oboru

Nabízíme:

  • Úvazek v rozsahu 0,6-1,0 (podle dohody)
  • Pracoviště Praha 8 – v blízkosti metra C - Ládví
  • Zajímavou a rozmanitou práci, kde se rozhodně nebudete nudit
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Časovou flexibilitu
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • 5 týdnů dovolené, 5 SickDays a další zaměstnanecké výhody
  • Stravenkový paušál
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou
  • Nástup dohodou, nejpozději 9/2021

Bližší informace jsou k dispozici pod odkazem Proč FZU? | FZU

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete životopis a motivační dopis na adresu kariera@fzu.cz. Těšíme se na Vaše reakce!

Informace ke zpracování osobních údajů: Zpracování osobních údajů | FZU

Kontaktní osoba: Lucie Beránková, +420266053425

Uzávěrka přihlášek: 09. 07. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.