Zahlavi

Výběrová řízení

23. 02. 2023
Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Laborant - Technický pracovník.

Laborant - Technický pracovník

LABORATOŘ / STŘEDISKO:  Laboratoř buněčné biologie infekcí


Popis pozice

  • zájem učit se nové metody a techniky práce
  • komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • zkušenost práce v laboratoři výhodou

Nabízíme

  • práci v mezinárodním kolektivu a získání zkušeností v oblasti výzkumu a vývoje
  • perspektivní, zajímavou a smysluplnou práci
  • 6 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, Multisport karta, Flexi Pass, po 1. roce zaměstnání příspěvky pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Dodatečné informace

NÁSTUP:  dle dohody


Jak se přihlásit

Více informací a podání přihlášek: kamanova@biomed.cas.cz. Přihláška by měla obsahovat životopis a motivační dopis. První kolo výběrového řízení proběhne na základě posouzení požadovaných dokumentů. Přihlášky budou vyhodnocovány průběžně. Úspěšní kandidáti budou pozvání do druhého kola výběrového řízení. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neobsazení pracovní pozice nebo zrušení výběrového řízení.

 


Uzávěrka přihlášek: 23. 03. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.