Výběrová řízení

23. 02. 2023
Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Odborný pracovník výzkumu a vývoje.

Odborný pracovník výzkumu a vývoje

LABORATOŘ / STŘEDISKO:  Laboratoř buněčné biologie infekcí

Popis pozice

Mikrobiologický ústav Akademie věd ČR, v.v.i., přijme do laboratoře buněčné biologie infekcí odborného pracovníka výzkumu a vývoje se zkušeností v oblasti molekulární nebo buněčné biologie. Budoucí zaměstnanec/zaměstnankyně se bude zabývat analýzou mechanismu působení efektorů sekrečního systému typu III během infekce gram-negativními bakteriemi.

Požadavky

  • VŠ vzdělání v biologickém nebo chemickém oboru
  • zájem učit se nové metody a techniky práce, a chuť posouvat věci dál
  • inovativní myšlení a ochota práce v týmu
  • komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • dobrá znalost anglického jazyka, mluvená i psaná forma
  • zkušenost s mikroskopií výhodou

Nabízíme

  • práci v mezinárodním kolektivu a získání zkušeností v oblasti výzkumu a vývoje
  • příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji a v případě zájmu umožnění doktorského studia
  • více informací o laboratoři na webovských stránkách: https://mbucas.cz/vyzkum/mikrobiologie-2/laborator-bunecne-biologie-infekci/
  • 6 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, Multisport karta, po 1. roce zaměstnání příspěvky pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Dodatečné informace

NÁSTUP:  dle dohody

Jak se přihlásit

Více informací a podání přihlášek: kamanova@biomed.cas.cz. Přihláška by měla obsahovat životopis a motivační dopis. První kolo výběrového řízení proběhne na základě posouzení požadovaných dokumentů. Přihlášky budou vyhodnocovány průběžně. Úspěšní kandidáti budou pozvání do druhého kola výběrového řízení. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neobsazení pracovní pozice nebo zrušení výběrového řízení.