Zahlavi

Výběrová řízení

03. 02. 2023
Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Laborant / Laborantka.

TECHNICKÁ POZICE

Laborant / Laborantka


LABORATOŘ / STŘEDISKO:  141 Laboratoř enviromentální mikrobiologie MBÚ AV ČR


Popis pozice

Technické práce v oblasti mikrobiologie a molekulární biologie, zahrnující extrakci a purifikaci DNA, PCR amplifikaci molekulárních dat, stanovení mikrobiální biomasy a stanovení aktivit enzymů.


Vaším úkolem bude spolupracovat se členy laboratoře na projektech, studujících složení a funkci mikroorganismů v životním prostředí, zejména prostřednictvím analýzy nukleových kyselin, isolace a charakterizace mikroorganismů.


Požadavky

 • SŠ vzdělání nebo VŠ vzdělání
 • Předchozí zkušenosti s prací v biologické nebo chemické laboratoři
 • Samostatnost, spolehlivost a motivace přispět ke splnění společných cílů
 • Základní znalost MS Office
 • Anglický jazyk na komunikační úrovni je výhodou

Nabízíme

Plný pracovní úvazek na dobu jednoho roku s možností případného prodloužení. Nástup možný kdykoli. Možnost zapojit se do terénních experimentů na území České republiky.

 • perspektivní, zajímavou a smysluplnou práci
 • 6 týdnů dovolené
 • stravenkový paušál
 • další zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění pro zaměstnance, Multisport karta, Flexi Pass - pro zaměstnance i rodinné příslušní (vše po 1. roce zaměstnání)
 • možnost zkráceného úvazku

Dodatečné informace

Nástup:

 • dle dohody - čím dříve, tím lépe

Jak se přihlásit

Přihláška by měla obsahovat životopis, motivační dopis a kontakt na osobu nebo osoby, které mohou poskytnout reference.
Více informací a podání přihlášek: Petr Baldrian baldrian@biomed.cas.cz , +420 723 770 570.


Uzávěrka přihlášek: 31. 03. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.