Výběrová řízení

19. 01. 2023
Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Projektová specialistka/Projektový specialista.

  • Výše úvazku: 1,0, případně zkrácený úvazek dle dohody (min. 0,7)

    Místo výkonu: Praha Lysolaje

    Pracovní poměr: Doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou

    Náplň práce

  • Monitoring výzev, analýza a možnosti potenciálního zapojení ÚEB
  • Komunikace s poskytovateli dotací v ČR i v zahraničí (především EU), aktivní účast na informačních seminářích k vypisovaným výzvám a ke správě grantové agendy
  • Analýza zadávacích dokumentací poskytovatelů
  • Informační podpora zaměstnanců ÚEB
  • Spolupráce s navrhovateli projektů
  • Zajištění metodické podpory při zpracování projektových žádostí, pomoc při psaní částí textů žádostí, kompletace samotných žádostí včetně všech podpůrných dokumentů (ve spolupráci s dalšími zaměstnanci ÚEB)
  • Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk, psaná i mluvená forma na vynikající úrovni
  • Základní orientace v prostředí vědy a výzkumu
  • Zkušenosti s administrací a projektovým managementem a/nebo s přípravou grantových či dotačních žádostí jsou výhodou
  • Komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Flexibilita, pozitivní a proaktivní přístup k práci
  • Ochota se dále vzdělávat
  • Další informace:

  • Platové zařazení dle zkušeností a výkonu
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (3 dny)
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Podpora při vzdělávání a rozšiřování znalostí v oboru, jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba, možnost homeofficem dle dohody
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

    Zaměstnanecké benefity:

    Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování,

    V případě zájmu o danou pozici nám zašlete životopis spolu s motivačním dopisem. Nezapomeňte také připojit souhlas se zpracováním osobních údajů pro náborové účely v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

    Kontakt: www.predvyber.cz, Andrea Hourová (hourova@ueb.cas.cz)