Zahlavi

Výběrová řízení

18. 01. 2023
Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Výkonný/á ředitel/ka spin-off firmy ÚFCH JH – ochrana kulturních památek a životního prostředí.

Výkonný/á ředitel/ka spin-off firmy ÚFCH JH – ochrana kulturních památek a životního prostředí

 

Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského (ÚFCH JH) je součástí Akademie věd ČR a věnuje se mezinárodně špičkovému výzkumu v oblastech souvisejících s fyzikální chemií. Na vědeckých projektech se podílí týmy složené z výzkumníků a výzkumnic z různých koutů světa.

Hledáme výkonného ředitele/ředitelku malé spin-off firmy se zaměřením na využití inovativních nanotechnologií v oblasti ochrany kulturních památek a životního prostředí, která vznikla při ÚFCH JH.

 

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Organizační schopnosti a manažerské zkušenosti
  • Zkušenosti se zakládáním a chodem firmy
  • Zkušenosti v oblastech ochrany kulturních památek a ochrany životního prostředí
  • Zkušenosti s uplatněním inovativních technologií na trhu a spolupráce s výzkumnými organizacemi výhodou
  • Znalost podpůrných dotačních programů pro start-upy výhodou

 

Nabízíme:

  • Flexibilitu ve formě i rozsahu spolupráce
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost majetkového podílu ve společnosti

 

Zahájení výkonu práce: březen 2023

 

Místo výkonu práce: Praha

 

Termín uzávěrky přihlášek: 15.2.2023

 

V případě zájmu o danou pozici zašlete CV a motivační dopis, prosím.

 

Kontakt: Ing. Jiří Trnka, tel: 739 354 462, e-mail:  jiri.trnka@jh-inst.cas.cz


Uzávěrka přihlášek: 15. 02. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.