Zahlavi

Výběrová řízení

18. 01. 2023
Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK / PRACOVNICE Oddělení projektového řízení.

Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i., hledá pro pracoviště v Praze novou kolegyni / kolegu na 1,0 zaměstnanecký úvazek na pozici Pracovník/Pracovnice Oddělení projektového řízení.

Vaší pracovní náplní bude administrativní podpora výzkumného týmu „Oddělení společenského rozměru globální změny“, které sídlí v Praze, při realizaci nového námi koordinovaného projektu Horizon Europe. Dále pak administrativa spojená s jeho finančním řízením, řízením rizik a změn, sledování pravidel a komunikace s poskytovatelem podpory a všemi zapojenými institucemi, vypracovávání průběžných a závěrečných zpráv.

Požadované kvalifikační předpoklady:

 1. Organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, pečlivost, flexibilita, schopnost týmové i samostatné práce a bezúhonnost.
 2. Zkušenost a vědeckým prostředím výhodou.
 3. Zkušenost s realizací projektů Horizont výhodou.
 4. Vynikající znalost anglického jazyka slovem i písmem.
 5. Komunikační a organizační dovednosti, osobní odpovědnost.
 6. Ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření.

Nabízíme:

 1. Spolupráci se zkušenými kolegy v Oddělení projektového řízení.
 2. Zázemí silného a prestižního výzkumného ústavu a jeho pražského pracoviště.
 3. Kreativní odbornou práci a možnost seberealizace.
 4. Zaměstnanecké benefity – stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, fyzioterapie.
 5. Předpokládaný nástup od 1. 4. 2023 nebo dle dohody.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný odborný životopis a motivační dopis do 29.1.2023 na e-mailovou adresu jobs@czechglobe.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Kontakt:

Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i., Personální oddělení, Bělidla 986/4a, Brno, 603 00


Uzávěrka přihlášek: 29. 01. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.