Výběrová řízení

16. 01. 2023
Psychologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Projektová specialistka / projektový specialista pro projekt EXCELES (program podpory excelentního výzkumu financovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy).

Výše úvazku: 0,6
Místo výkonu práce: Praha
Pracovní smlouva: na dobu určitou do konce roku 2025

Náplň práce:

  • Koordinace a administrativní řízení projektu EXCELES na Psychologickém ústavu AV ČR, v. v. i.
  • Vedení a organizace projektové dokumentace jako celku
  • Monitorování a kontrola plnění úkolů vyplývajících ze schváleného projektového plánu, harmonogramu a rozpočtu projektu
  • Komunikace s poskytovateli dotace a s projektovými specialisty na partnerských institucích (Masarykova univerzita, Univerzita Karlova, Akademie věd ČR)
  • Dohled nad plněním rozpočtových plánů projektů a nad přípravou finančních výkazů (ve spolupráci s naším finančním oddělením)
  • Zpracování a archivace projektových dokumentů
  • Sestavování průběžných a závěrečných zpráv o realizaci projektu
  • Úzká spolupráce s řešitelským týmem, ředitelem PSÚ a vedoucí THS

Požadavky:

  • Minimálně bakalářské VŠ vzdělání, ideálně ekonomického, případně sociálně-vědního směru
  • Zkušenosti s projektovým řízením a administrativou
  • Zkušenosti s přípravou grantových či dotačních žádostí
  • Výhodou je orientace v národních programech podpory výzkumu a vývoje např. (GAČR, TAČR) i v programech EU (např. Horizon Europe).
  • Výborná znalost angličtiny, zejména schopnost plynule psát a číst anglické texty
  • Výborné komunikační schopnosti a schopnost spolupráce
  • Znalost MS Office (Excel)
  • Samostatnost, pozitivní a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme:

  • Zkrácený úvazek (0,6), s možností navýšení
  • Mzdové ohodnocení odpovídající 45 tis. Kč za plný úvazek
  • Zajímavou práci v neformálním a přátelském kolektivu
  • Flexibilitu práce: flexibilní pracovní doba a možnost částečně využívat home-office
  • Zaměstnanecké benefity: příspěvek na dovolenou, stravenky, penzijní připojištění, atd.
  • Podporu vzdělávání, školení, kurzů
  • Možnost dalšího kariérního růstu

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Nabídky spolu se životopisem a motivačním dopisem zašlete prosím v elektronické podobě na adresu Doc. Kateřiny Zábrodské, Ph.D., e-mail: zabrodska@psu.cas.cz, (http://www.psu.cas.cz/cs/lide/cv/zabrodska/index.html). Případné dotazy směřujte prosím rovněž na tuto kontaktní adresu.