Zahlavi

Výběrová řízení

03. 01. 2023
Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Laborantka/laboratorní technik (Laboratoř buněčné signalizace, Brno).

Laborantka/laboratorní technik

 

Laboratoř buněčné signalizace, Kamenice 5, 625 00 Brno (Dr. Pavel Krejčí), vypisují výběrové řízení na výše uvedenou pozici.

 

Popis pozice

Nabízíme pozici laborantky/laboratorního technika v Laboratoři buněčné signalizace v Brně, Univerzitní kampus Bohunice. Laboratoř představuje špičkové světové pracoviště, hostí zahraniční vědce mnoha národností a poskytuje vynikající příležitost k úspěšné kariéře v oboru.

 

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?term=krejci+p&sort=pubdate

https://www.iapg.cas.cz/en/laboratories/lcs/research/index.html

http://www.achondroplasia-registry.cz/index.php?pg=vyzkum

 

 • Zajištění základního chodu laboratoře, příprava běžných roztoků a médií
 • Provádění rutinních laboratorních úkolů souvisejících s kultivací buněčných linií
 • Genotypování vzorků pomocí PCR, stanovení proteinů metodou westernblot
 • Údržba vybavení a realizace bezpečnostních předpisů v laboratoři

Požadavky

 • Bakalářský nebo magisterský titul (v oboru biologie, molekulární biologie, biochemie nebo podobném oboru, není však striktní podmínka uvedené oborové zaměření)
 • Předchozí zkušenost s prací v laboratoři ideálně alespoň 3 roky
 • Spolehlivost a schopnost týmové práce

Pracovní podmínky

 • Plat 35.000 - 50.000 Kč měsíčně
 • Možnost stálého místa
 • Zajímavou práci ve špičkově vybavených laboratořích

Benefity

 • Pět týdnů dovolené, pět sick days a široká škála benefitů (dotované stravování, jazykové kurzy, penzijní připojištění, Unišeky)
 • Mezinárodní vědecké prostředí

Předpokládané datum nástupu:  možno ihned

 

Váš profesní životopis zasílejte na adresu personalni@iapg.cas.cz (do předmětu uveďte název pozice, o kterou žádáte).

 


Uzávěrka přihlášek: 15. 02. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.