Výběrová řízení

24. 11. 2022
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Osobní asistent*ka.

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1400 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZÚ je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky a fyziky plazmatu.

V rámci FZÚ se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZÚ.

Pro naše pracoviště, v blízkosti metra C – Ládví, hledáme kandidáta*ku na pozici Osobní asistent*ka

Náplň práce na 50% úvazek:

  • Podpůrná administrativní činnost pro vedoucí týmu Laboratoře funkčních biorozhraní
  • Příprava a revize dokumentů (např. projektové přihlášky), vedení osobního kalendáře, podpora organizace služebních cest
  • Komunikace s dodavateli, partnery, spoluřešiteli
  • Vyřizování korespondence v českém a anglickém jazyce
  • Práce se spisovou službou, datovou schránkou
  • Doprovod a aktivní účast na akcích odborného a společenského charakteru (přednášky, předávání cen, schůzky s partnery z průmyslu či státní správy po celé ČR)

Požadujeme:

Nezbytným předpokladem pro pozici je zejména kladný vztah ke zdravotně znevýhodněným spoluobčanům.

  • Dokončené středoškolské vzdělání (maturitní zkouška podmínkou)
  • Dobrá znalost práce na PC, zejména MS Word
  • Vysoká časová flexibilita
  • Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
  • Velmi dobrá znalost českého jazyka (pravopisu) a vyjadřovací a formulační schopnosti
  • Středně pokročilá aktivní znalost anglického jazyka slovem a písmem
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost, důslednost, samostatnost
  • Zájem o práci v akademickém prostředí
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řízení

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci na poloviční úvazek
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace
  • Dynamickou a kreativní pracovní náplň, možnost čerpat home office
  • Interní kurzy angličtiny
  • Stravenkovou kartu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Multisport kartu a další zaměstnanecké výhody

Nástup je možný dle dohody.

Neváhejte oslovit níže uvedenou kontaktní osobu v případě potřeby doplnění informací.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na níže uvedený kontakt.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.

Kontaktní osoba: Petra Kratochvílová

Telefon: +420 607 240 074

E-mail: petra.kratochvilova@fzu.cz