Zahlavi

Výběrová řízení

19. 10. 2022
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Grantový referent.

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.

hledá vhodného uchazeče/ uchazečku do ekonomického oddělení na pozici

Grantový referent

Hlavní náplň práce:

  • Kontrola a schvalování výdajů v souladu s pravidly pro poskytování grantů GA ČR, TA ČR, MŠMT, MZdr., EU aj.
  • Sledování a evidence změn rozpočtových pravidel
  • Komunikace s řešiteli, spolupříjemci, poskytovateli dotace
  • Evidence grantů a přijatých dotací, nastavování rozpočtů
  • Průběžná kontrola čerpání rozpočtů
  • Příprava finančních podkladů monitorovacích zpráv

Požadujeme:

  • Alespoň základní orientaci v oblasti grantových dotací ČR a EU
  • Min. SŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
  • Zkušenost s prací v akademické sféře/ v. v. i./ neziskovém sektoru výhodou
  • Znalost a používání MS Office
  • Znalost AJ na středně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikativnost a snahu učit se nové věci
  • Organizační schopnosti, odolnost vůči stresu a asertivní jednání

Nabízíme

  • Práce na dobu určitou s možností prodloužení
  • Možnost částečného úvazku
  • Práci v příjemném prostředí
  • Náplň práce s velkou mírou odpovědnosti
  • Zajímavé firemní benefity
  • Zázemí stabilní a významné vědecké instituce
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Místo pracoviště:  Ústav molekulární genetiky AV ČR, Vídeňská 1083, Praha 4 - Krč

V případě zájmu pošlete svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem na adresu personalni@img.cas.cz .

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i., IČO: 68378050, Vídeňská 1083, Praha, Krč, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i., IČO: 68378050, Vídeňská 1083, Praha, Krč, poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů JUDr. J. Oliberiusová.

Uzávěrka přihlášek: 31. 12. 2022

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.