Zahlavi

Výběrová řízení

19. 09. 2022
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Elektromechanik/ elektromechanička pro oddělení dielektrik.

Jsme veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky.

Do Oddělení dielektrik  hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici

Elektromechanik/Elektromechanička

Náplň práce:

  • Provozní údržba a drobné opravy a úpravy přístrojového vybavení oddělení
  • Operativní krátkodobé zápůjčky základních měřících přístrojů, spolupráce při použití
  • Obstarávání doplňků přístrojového vybavení a externích oprav
  • Údržba příručního skladu (spojovací materiál hutní, elektro, napaječe, atd.)
  • Samostatná práce nebo spolupráce při stavbě přístrojů podle podkladů
  • Spolupráce při evidenci majetku (inventury, vyřazování, revize a účelná recyklace)

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru elektromechanik
  • Pečlivost, spolehlivost
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Znalost ČJ a alespoň základní znalost AJ
  • Ochota učit se novým postupům a metodám
  • Schopnost samostatně řešit drobné konstrukční úlohy při stavbě přístrojů vítána.

Nabízíme:

  • Příležitost participovat na chodu špičkové výzkumné organizace
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • Rozmanitou práci na plný úvazek
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů zdravotního volna (sick days)
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění po prvním roce zaměstnání
  • Stravenkový paušál
  • Po prvním roce zaměstnání příspěvky na rekreaci, kulturu a sport
  • Multisport karta
  • Více informací najdete na Proč FZU? | FZU (https://www.fzu.cz/kariera/proc-fzu)

Nástup možný od 1. 11. 2022 nebo dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce na e-mail: kariera@fzu.cz. Připadné dotazy k pracovní náplni směřujte vedoucímu oddělení dielektrik (Ing. Jiří Hlinka, hlinka@fzu.cz)

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.

Uzávěrka přihlášek: 20. 10. 2022

Uzávěrka přihlášek: 20. 10. 2022

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.