Výběrová řízení

21. 02. 2023
Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - SPECIALISTA TRANSFERU.

Středisko společných činností AV ČR, veřejná výzkumná instituce

vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER - SPECIALISTA TRANSFERU

Centrum transferu technologií Akademie věd ČR (CeTTAV) napomáhá pracovištím Akademie věd ČR s uplatňováním výsledků vědy a výzkumu v praxi, s řešením otázek ochrany duševního vlastnictví a rozvíjením vztahů mezi akademickou a podnikatelskou sférou.

Máte zkušenosti s vědou, ale cítíte, že vás to táhne spíš k projektům a obchodu? Umíte využít příležitosti a hledáte job s velkou mírou samostatnosti? Staňte se naším kolegou a pomozte nám rozvíjet technologický transfer na pracovištích AV ČR, TZT - Portál transferu AV ČR (cas.cz)

Co bude Vaším úkolem:

  • samostatně, ale zároveň v týmu, pracovat na svěřených projektech transferu technologií a znalostí (TZT), jejichž cílem je zvýšení technologické a tržní připravenosti výsledku výzkumu;
  • na základě sběru a analýzy dat navrhovat a realizovat projektové plány pro transfer vybraných technologií či znalostí;
  • ve spolupráci s partnery z vědeckých pracovišť aktivně vyhledávat technologie a znalosti s aplikačním potenciálem;
  • aktivně vyhledávat a získávat aplikační partnery pro rozvoj a financování jednotlivých projektů;
  • metodicky vést a podporovat zvyšování odborných kapacit členů týmu a externích spolupracovníků;
  • spolupracovat s interními i externími kolegy a odborníky zejména v oblastech právní a patentové problematiky, vzdělávání, marketingu a komunikace.

Očekáváme:

  • zkušenosti s vedením TZT projektů
  • VŠ vzdělání
  • aktivní znalost angličtiny
  • český jazyk na vynikající úrovni slovem i písmem
  • praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni, příjemné vystupování
  • výborná znalost práce s PC, Office 365
  • proaktivita, samostatnost a flexibilita, systémovost a spolehlivost

Nabízíme:

  • příjemné kanceláře v centru Prahy a prima tým lidí
  • plný úvazek se zajímavou mírou flexibility
  • pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
  • Multisport a stravenkovou kartu
  • částečně možnost home office
  • možnost umístit dítě ve firemním předškolním zařízení
  • zodpovědnou a velmi zajímavou práci v kolektivu profíků
  • možnost osobního rozvoje, jazykové i odborné vzdělávání

Termín nástupu dle dohody.

Zašlete nám prosím strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v češtině na adresu mancalova@ssc.cas.cz .

Těšíme se na spolupráci:

Centrum transferu technologií AV ČR (CETTAV) - YouTube

Lenka Mančalová

HR specialista

Středisko společných činností AV ČR - SSČ AV ČR, v.v.i. (cas.cz)