Zahlavi

Výběrová řízení

25. 08. 2022
Ústav biologie obratlovců AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Vedoucí/zástupce vedoucí technicko – hospodářské správy.

Popis pracovních činností:
- Koordinace činnosti ekonomického, personálního, technicko-provozního oddělení THS organizace vč. operativní a metodické spolupráce mezi ústavem a odbornými odděleními KAV
- Zabezpečení specializované odborné činnosti v oblasti majetkové, majetkoprávní s aplikací příslušných právních předpisů v praxi vč. jednání na úřadech
- Zajišťování manažersko-ekonomické agendy organizace včetně komplexních ekonomických rozborů a kontrolní činnosti
- Zajištění fungování vnitřního kontrolního systému, zpracování žádostí o dotace, vyhodnocení hospodaření pro zřizovatele a poskytovatele dotací, včetně průběžných a závěrečných zpráv, spoluúčast na zpracování výkazů ČSÚ apod.
- Spolupráce s projektovými manažery a řešiteli grantů/projektů
- Zajištění přípravy a realizace zadávání veřejných zakázek a výběrových řízení
 

Požadavky:

- VŠ vzdělání nejlépe směru ekonomie/management/marketing nebo řízení/právo - výhodou je praxe v prostředí v.v.i. nebo v.v.š.
- znalost účetní a daňové legislativy a personální agendy
- aktivní znalost anglického jazyka
- řidičský průkaz sk. B
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost,
- zkušenosti s vedením kolektivu
- trestní bezúhonnost, praxe v oboru nejméně 5 let

Nabízíme:
- HPP na plný s pružnou pracovní dobou
- stabilní zázemí veřejné instituce
- možnost čerpání home office
- 25 dní dovolené na zotavenou
- příspěvek na stravu
- možnost dalšího profesního vzdělávání vč. jazykových kurzů

Nástup možný ihned

Životopisy zasílejte na email: novotna@ivb.cz 


Uzávěrka přihlášek: 30. 09. 2022

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.