Výběrová řízení

21. 07. 2022
Knihovna AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník Digitalizačního centra.

Knihovna AV ČR, v. v. i. hledá novou kolegyni nebo kolegu na hlavní pracovní poměr do našeho Digitalizačního centra v obci Jenštejn, Praha-východ. Činnost centra je zaměřena na zpracování, digitalizaci a také zpřístupnění jednotlivých dokumentů pro vlastní potřebu i pro potřebu našich klientů. Klademe důraz na spolupráci s dalšími institucemi, které pracují na podobných projektech.

Náplň práce:

  • příprava a skenování dokumentů
  • základní práce s PC
  • spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • vhodné i pro čerstvé absolventy
  • základní znalost MS Windows
  • základní znalost produktů MS Office
  • schopnost samostatně pracovat a rozvíjet své znalosti
  • aktivní přístup k práci, odpovědnost, komunikativnost
  • základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu určitou (1 rok), po roce možnost prodloužení
  • zajímavou práci ve stabilní instituci s možností dlouhodobé perspektivy
  • pracoviště v obci Jenštejn s dobrou dostupností PID
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • stravenkovou kartu a příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy a možnost dalšího odborného vzdělávání
  • částečně klouzavou pracovní dobu
  • přátelský kolektiv
  • nástupní mzda 20 900 Kč
  • po zapracování osobní ohodnocení

Nástup:

  • od 1. 10. 2022 nebo po dohodě.

Své životopisy a další dokumenty k výběrovému řízení prosím posílejte do 20. 8. 2022 na e-mail: sekretariat@knav.cz.

Termíny pohovorů sdělíme vybraným uchazečům nejpozději 20. 8. 2022. Pohovory se budou konat osobně v knihovně na adrese 9. května 26, Jenštejn.

Knihovna AV ČR si vyhrazuje právo obeslat s termínem pohovoru pouze uchazeče, které vybere na základě zaslaných dokumentů.