Výběrová řízení

29. 04. 2022
Astronomický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Samostatná/ný účetní.

Astronomický ústav AV ČR, v. v. i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici

                                      SAMOSTATNÁ/NÝ ÚČETNÍ

Astronomický ústav AV ČR je vědeckou institucí provádějící vědecký výzkum a vývoj v oblastech astronomie, astrofyziky a kosmických aplikací. Ústav sídlí v obci Ondřejov v historickém areálu observatoře uprostřed přírodního arboreta.

Do ekonomického oddělení na pracovišti Fričova 298 Ondřejov u Prahy hledáme novou pracovnici/pracovníka na pozici účetní.

Naše požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici nejméně 3 roky
  • znalost MS Excel a Word
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • aktivní a pozitivní přístup k práci a ochotu učit se
  • analytické schopnosti, systematičnost, pečlivost, aktivní přístup ke svěřeným úkolům

Výhodou:

  • znalost účtování podle vyhlášky 504/2002 Sb.
  • znalost ekonomického programu iFIS
  • základní znalost anglického jazyka

Vaše náplň práce:

  • zajištění pravidelných měsíčních a ročních uzávěrek a daňová agenda,
  • účtování dodavatelských faktur
  • vystavování a účtování odběratelských faktur
  • účtování bankovních výpisů
  • účtování pokladních dokladů
  • účtování účetních případů fondů
  • práce se saldokonty jednotlivých účtů
  • kontrola peněžních toků, reporting a statistika
  • aktivní spoluúčast na ostatních procesech finanční účtárny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracoviště v areálu historické observatoře
  • podpora dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • 5 týdnů zákonné dovolené + 5 dnů zaměstnaneckého volna
  • stravování v zaměstnanecké jídelně s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na dovolenou nebo příspěvek na penzijní připojištění a další sociální benefity
  • možnost čerpat bezúročnou půjčku
  • pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost občasné práce v režimu home office
  • plat 28 000 - 37 000 Kč + pololetní odměny až do výše měsíčního platu
  • poskytnutí služebního bytu za dotované nájemné

Uzávěrka přihlášek: 16. 05. 2022, nástup možný ihned

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem nám zašlete emailem na adresu: libuse.kronusova@asu.cas.cz