Zahlavi

Výběrová řízení

13. 10. 2021
CERGE-EI vyhlašuje výběrové řízení na pozici Údržbář.

CERGE-EI je výzkumná a vzdělávací instituce, která nabízí magisterské a doktorské studium ekonomie a propojuje tak vzdělávání a špičkový výzkum ve všech oblastech ekonomie.


Údržbář

Hledáme nového kolegu do našeho malého oddělení Správy budovy, který rozšíří tým dvou stávajících údržbářů. Pozice je vhodná pro fyzicky zdatného a zodpovědného uchazeče, jehož náplní práce budou:


Běžné drobné údržbářské práce související s chodem administrativní budovy (příklady    činností: každodenní kontrola vybavení budovy, asistence servisním firmám, drobné řemeslnické práce, výměna žárovek, odvoz odpadu, zásobování zaměstnanců kancelářským papírem, zástup na vrátnici během polední pauzy vrátných)

Stěhování nábytku a vybavení

Příprava přednáškových sálů pro výuku a hromadné akce, tj. např. přerovnávání stolů a židlí, mytí tabulí

Údržba zeleně

Požadujeme:

· Fyzickou zdatnost
. Trestní bezúhonnost
· Zkušenost se stavební údržbou (malování, drobné zednické a instalatérské práce)
· Samostatnost a zodpovědnost
· Základní uživatelská znalost práce na PC (e-mail, Windows, Internet) výhodou
· Základní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

· Práci v jednosměnném provozu od PO do PÁ, s dobrou dopravní dostupností (blízko           
  metra Muzeum)
· Možnost práce na zkrácený úvazek
· Odpovídající finanční ohodnocení
· 5 týdnů dovolené
· Příspěvek na stravování, MultiSport kartu a jazykové kurzy

nástup dle dohody

V případě zájmu nám pošlete, prosím, svůj životopis na email: hr@cerge-ei.cz


Uzávěrka přihlášek: 13. 11. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.