Zahlavi

Výběrová řízení

13. 10. 2021
CERGE-EI vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí personálního a mzdového oddělení.

CERGE-EI (http://www.cerge-ei.cz/) is a joint workplace of Charles University and the Economics Institute of the Czech Academy of Sciences. We offer Western-style graduate economics education at MA and PhD levels and produce frontier research in theoretical and applied economics. Our working languages are English and Czech.

Vedoucí personálního a mzdového oddělení

Náplň práce:

  • vedení personálního a mzdového oddělení
  • zodpovědnost za vedení personální administrativy
  • komplexní koordinace zajišťování mzdového účetnictví
  • kompletní zajištění náboru a příjmu nových zaměstnanců v prostředí mezinárodní organizace
  • sledování legislativních změn a zodpovědnost za aktualizaci pracovněprávní dokumentace v souladu s právními předpisy
  • systematizace personalistiky
  • odborná podpora zaměstnancům v českém a anglickém jazyce
  • práce s interním mzdovým a personálním systémem Elanor Global Java Edition/EGJE a dalšími interními systémy
  • HR reporting
  • komunikace s příslušnými úřady

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost pracovněprávních předpisů
  • zkušenosti s personální agendou
  • zkušenosti se zaměstnáváním cizinců a vysíláním zaměstnanců do ciziny
  • komunikační znalost angličtiny
  • znalost práce v MS Office
  • samostatnost, důslednost, systematičnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí prestižního akademického pracoviště
  • příjemné multikulturní pracovní prostředí v centru Prahy
  • pestrou a dynamickou práci
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené + 5 dnů navíc osobního volna, stravenky, možnost využívání dalšího odborného a jazykového vzdělávání, Multisportkarta

Nástup dle dohody

Svůj životopis v českém a anglickém jazyce a krátký motivační dopis v anglickém jazyce zasílejte na email: hr@cerge-ei.cz.

Uzávěrka přihlášek: 13. 11. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.