Zahlavi

Výběrová řízení

01. 10. 2021
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Projektová asistentka/ projektový asistent.

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci.

V rámci FZÚ se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZÚ.

Do progresivního týmu, jež je součástí konsorcia Národního centra kompetence MATCA hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici:

Projektová asistentka/ Projektový asistent

Náplň práce:

  • Podpora administrace projektů operačních programů OPVVV, GAČR a TAČR
  • Interní komunikace a koordinace se zaměstnanci zodpovědnými za věcné plnění jednotlivých aktivit projektů
  • Základní příprava podkladů pro finanční manažery projektů (tabulky, docházky, výkazy atp.)
  • Další podpůrné a koordinační činnosti podle potřeb projektů
  • Administrativní podpora týmu 10 lidí

Požadavky:

  • Ukončené SŠ vzdělání ekonomického či humanitního směru
  • Zkušenost s administrací projektů programu OPVVV výhodou
  • Pečlivost, samostatnost, dobrá znalost a praxe v MS Office
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Aktivní znalost AJ minimálně na úrovni B1

Nabízíme:

  • Příležitost participovat na významných projektech v rámci celého FZÚ
  • Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • Výuku angličtiny zdarma a přímo na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/ životní připojištění
  • Multisport kartu a další zaměstnanecké výhody

Bližší informace jsou k dispozici pod odkazem Proč FZU? | FZU.

Nástup je možný dle dohody.

Pozice je vhodná jak pro zkušené zájemce, tak pro absolventy.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/o-fzu/uredni-deska/zpracovani-osobnich-udaju .

Kontaktní osoba: Petra Kratochvílová, HR partner Sekce optika, tel.:  +420 607 240 074, mail: petra.krat@centrum.cz.

Uzávěrka přihlášek: 30. 11. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.