Výběrová řízení

22. 09. 2021
Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Personalista/tka.

Co Vás čeká

  • vedení personální agendy instituce,
  • nábory nových zaměstnanců, zajišťování inzerce pracovních pozic a asistence u výběrových řízení,
  • evidence dat o zaměstnancích v personálním systému, vedení evidence personálních složek,
  • tvorba Pracovních smluv, změn, dodatků a Mzdových výměrů, vč. archivace jednotlivých složek zaměstnanců,
  • spoluúčast na personálních projektech,
  • spolupráce na aktualizaci pracovně právní dokumentace v souladu s legislativou,
  • zpracování tuzemských pracovních cest a zajišťování pracovně lékařských prohlídek,
  • komunikace s ÚP, ČSSZ a pojišťovnami,
  • tvorba interních a ročních/kvartálních reportů a statistik.

Co očekáváme my

  • SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, praxe alespoň 3 roky v oblasti personalistiky, s přesahem do mzdového účetnictví výhodou,
  • zájem o personalistiku, orientace v Zákoníku práce,
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědnost,
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • komunikativní znalost anglického jazyka.

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu,
  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce,
  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova,
  • benefity – 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sport, kulturu a volný čas, jazykové kurzy, dětská skupina,
  • vzdělávání v oboru.

Nástup možný dle dohody

Přihlášky s Vaším profesním životopisem zasílejte e-mail: fencl@umch.cz, informace na tel. 296 809 385 – personální oddělení.