Zahlavi

Výběrová řízení

12. 08. 2021
Kancelář AV ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici samostatný/á odborný/á referent/ka v Ekonomickém odboru KAV ČR.

Náplň práce:

  • komplexní zajištění správního řízení (řízení o poskytnutí dotace) příslušné agendy;
  • daná agenda je zaměřená zejména na dotační tituly v oblasti spolupráce
    s vědeckými společnostmi a v oblasti prezentace vědy a výzkumu;
  • konzultační činnost o možnostech poskytování dotací vědeckým společnostem a pracovištím AV ČR prostřednictvím vybraných dotačních titulů;
  • komplexní zajištění funkce tajemníka/tajemnice pomocného orgánu Akademické rady AV ČR (Komise pro spolupráci s vědeckými společnostmi);
  • úzká spolupráce s ostatními odbory KAV ČR.

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ekonomické zaměření výhodou;
  • znalost anglického jazyka výhodou;
  • dobrou uživatelskou znalost Windows a MS Office;
  • orientaci v oblasti výzkumu a vývoje v ČR a ve světě;
  • samostatnost v řešení úkolů, organizační a koordinační schopnosti;
  • flexibilitu, pečlivost, smysl pro detail, koncepční myšlení, schopnost učit se novým věcem;
  • zodpovědnost, komunikativnost, proaktivní přístup.

Nabízíme:

  • platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění;
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, příspěvek na stravné aj.;
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou;
  • nástup po ukončení výběrového řízení;
  • zaškolení do problematiky správního řízení;
  • zajímavou a dynamickou práci;
  • další profesní rozvoj;
  • pracoviště v centru Prahy.

V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mailovou adresu  kabickova@kav.cas.cz.

Kancelář AV ČR si vyhrazuje kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Uzávěrka přihlášek: 10. 10. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.