Zahlavi

Výběrová řízení

05. 05. 2024
Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Inženýr/ka v oddělení ionosféry a aeronomie.

 

Náplň práce:

Hledáme zájemce o vývoj a údržbu přístrojů pro měření atmosféry a ionosféry, automatickou archivaci a prvotní zpracování/vizualizaci naměřených dat.

Požadujeme:

Preferujeme vysokoškolské (případně středoškolské) elektrotechnické vzdělání. Zájemce by se měl orientovat v problematice hardwaru i softwaru a počítat s prací v kanceláři, laboratoři i na observatořích.

Základní znalost anglického jazyka.

Řidičský průkaz B vítán.

 

Nabízíme:

  • Termín nástupu dle dohody
  • Úvazek 1,0
  • První pracovní smlouvu na dobu určitou, po roce prodloužení na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní vědecké společnosti a příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení (platové zařazení podle mzdových pravidel AV ČR a pracovních výsledků)
  • Flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené. stravování v areálu, stravenkový paušál, možnost půjčky ze sociálního fondu, příspěvek na rekreaci a volnočasové aktivity dětí, možnost umístit dítě do předškolního zařízení AV ČR, parkování v areálu.

 

Přihlášky společně se životopisem posílejte elektronicky na tyto adresy:


Ing. Jaroslav Chum, Ph.D., jachu@ufa.cas.cz

RNDr. Jan Laštovička, DrSc., jla@ufa.cas.cz


Uzávěrka přihlášek: 05. 06. 2024

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.