Výběrová řízení

15. 03. 2024
Kancelář AV ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborné/ho referenta/tky v sekretariátu ředitele Kanceláře Akademie věd ČR.

Náplň práce:

  • asistentské a administrativní práce pro ředitele Kanceláře AV ČR;
  • koordinace aktivit a agend v působnosti ředitele Kanceláře AV ČR;
  • plánování a organizace strategických a operativních porad a schůzek; plánování kalendáře ředitele Kanceláře ČR, plánování pracovních cest;
  • příprava a koordinace podkladů a zpracování materiálů dle pokynů ředitele Kanceláře AV ČR;
  • organizace akcí pořádaných Kanceláří AV ČR včetně výjezdních zasedání;
  • administrace interních informačních systémů k agendám v působnosti ředitele Kanceláře AV ČR;
  • zajišťování oficiální úřední a společenské korespondence;
  • zajišťování průběžně archivace a skartace dokumentů dle vnitřních předpisů, práce ve spisové službě;
  • zajištění chodu sekretariátu po materiálně-technické stránce.

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání (vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské vzdělání výhodou);
  • velmi dobrý slovní i písemný projev v českém jazyce;
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, plné pracovní nasazení, komunikační a organizační schopnosti;
  • pokročilou znalost práce s PC (Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Teams);
  • ochota učit se novým věcem;
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1;
  • práce s informačním systémem GINIS výhodou;
  • orientace v oblasti výzkumu a vývoje výhodou;
  • znalost společenské etikety a diplomatického protokolu výhodou;
  • praxe v oblasti administrativní podpory managementu a státní správy výhodou.

Nabízíme:

  • prestižní, pestrou a odpovědnou práci;
  • zaškolení;
  • platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění;
  • pracovní poměr s plným úvazkem na dobu určitou, výhledově na dobu neurčitou;
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenkovou kartu, výuku anglického jazyka aj.;
  • pracoviště v centru Prahy.

Nástup možný po ukončení výběrového řízení dle oboustranné dohody.

Přihlášku s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu kabickova@kav.cas.cz.

Kancelář AV ČR si vyhrazuje kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Zasláním své přihlášky dáváte Kanceláři AV ČR automaticky souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů za účelem ucházení se o pracovní pozici v Kanceláři AV ČR v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů 2016/679 (GDPR). Udělení souhlasu je možné kdykoliv odvolat.