Zahlavi

Výběrová řízení

14. 07. 2021
Geologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Technický pracovník - mechanik, elektrotechnik, 3D tisk.

Geologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici technický pracovník laboratoře fyzikálních vlastností hornin.

Pro Laboratoř fyzikálních vlastností hornin Geologického ústavu AV ČR hledáme technického pracovníka se zaměřením na technické laboratorní práce, elektrotechniku, 3D tisk, drobné mechanické práce, komunikace s dodavateli, atd. Laboratoř je na Puškinově náměstí, Praha 6. Možnost pracovat i na částečný pracovní úvazek.

Požadujeme:
- SŠ nebo učební obor nejlépe technického směru
- kromě českého jazyka výhodou znalost anglického jazyka
- znalost MS Office (hlavně Excel, Word)
- předchozí praxe výhodou
- samostatnost a zodpovědnost za kvalitu své práce
- komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu
 

Nabízíme:
- hlavní čí vedlejší pracovní poměr
- úvazek 0,3 až 1,0

- vhodné i pro pracovníky v důchodovém věku
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, 5 dnů ředitelského volna), možnost občasné práce z domova, možnost příspěvku na rekreaci dětí
- zaškolení, příjemné pracovní prostředí

Nástup: ihned nebo dle dohody

Strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v ČJ zašlete prosím na email: petrackova@gli.cas.cz


Uzávěrka přihlášek: 31. 08. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.