Zahlavi

Workshopy a školení v École de Physique des Houches

18. 12. 2020

L’École de Physique des Houches vyhlašuje velké množství zajímavých workshopů a školení na různá témata především z oblasti teoretické fyziky a matematiky.

Jejich přehled naleznete v programu na webových stránkách školy. Workshopy i školení mají probíhat ve Francii, proto jednejte, prosím, dle aktuálních možností cestování a vývoje epidemiologické situace.

Současně také zve zájemce do letní školy. První s názvem Core mantle interactions through time proběhne v období od 28. června do 23. července 2021. Přednášet budou např. Sanne Cottaar z Cambridgeské univerzity, Allen McNamara z Michiganské státní univerzity a další. Kurz je určen pokročilým PhD studentům a postdoktorandům. Více informací je k dispozici zde. Přihlašovat se můžete do 1. března 2021 prostřednictvím online formuláře.

Druhá letní škola nazvaná Dark matter se má konat od 26. července do 20. srpna 2021. Mezi přednášejícími vystoupí např. Anne Green, Joshua Ruderman, Igor Irastorza, Philip Harris, Bernard Carr, a mnoho dalších odborníků. Veškeré bližší informace ke druhé letní škole naleznete zde. Přihlášky zasílejte do 15. března 2021.

Přečtěte si také