Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 29. 07. 2019
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. hledá zaměstnance na pozici Technik / Technička do chemické laboratoře
Požadavky: Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1200 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZÚ je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.
Do našeho oddělení chemie hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Technik/technička do chemické laboratoře – možnost zkráceného úvazku

Náplň práce:
Práce v oddělení chemie – zaměření na organickou chemii
• Chemická analýza
• Přípravné práce pro fyzikální laboratoře ústavu
• Participace na různých vědeckých projektech chemického zaměření
• Práce v týmu techniků laboratoře
• Přidružená administrativa

Požadavky:
• VŠ vzdělání v oboru chemie, případně SŠ vzdělání v oboru + min 5 let praxe
• Znalost AJ na pokročilejší úrovni, zejména porozumění psanému textu
• uživatelská znalost MS Office, zejména Excelu
• Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
• Pečlivost, důslednost a profesionalita
• Zájem o práci v akademickém prostředí

Nabízíme:
• Práci na zkrácený nebo plný úvazek (min. 20 hodin týdně)
• Podporu work-life balance
• Podporu dalšího vzdělávání
• 5 týdnů dovolené + 5 sick days
• Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
• Po prvním roce příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail kariera@fzu.cz.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese:

Kontaktní osoba: Petra Kratochvílová
Telefon: +420 266 052 125
E-mail: kariera@fzu.cz

Uzávěrka přihlášek: 30. 09. 2019

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.