Výběrová řízení

26. 02. 2024
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Nástrojář*ka.

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZU je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1100 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum v oblastech elementárních částic, kondenzovaných systémů a pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.

Do našeho týmu technické podpory, zaměřeného na konstrukci a výrobu mechanických a elektronických přístrojů hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Nástrojář*ka

Náplň práce:

  • Výroba přesných mechanických dílů a celých sestav
  • Pomoc při jejich montáži
  • Zajišťování údržby
  • Další činnosti v rámci týmu technické podpory

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxi na konvenčních strojích fréza, soustruh
  • Manuální zručnost
  • Dobrou orientaci a čtení ve výkresové dokumentaci
  • Samostatnost
  • Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný úvazek
  • Zajímavou a rozmanitou práci (převažuje kusová výroba)
  • Velmi dobrý malý pracovní kolektiv
  • Jednosměnný osmihodinový provoz (po-pá)
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené, 6 dnů osobního volna
  • Očkování proti sezonní chřipce
  • Výuku angličtiny zdarma přímo na pracovišti
  • Po prvním roce příspěvek na volnočasové aktivity, penzijní či životní připojištění, příspěvek na dětské tábory a další

Nástup preferujeme co nejdříve.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s označením pozice na e-mailovou adresu petra.kratochvilova@fzu.cz