Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 28. 11. 2018
Botanický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici odborný pracovník/odborná pracovnice výzkumu a vývoje
Požadavky: Výběrové řízení na pozici odborný pracovník/odborná pracovnice výzkumu a vývoje v Laboratořích molekulární biologie Ředitel Botanického ústavu AV ČR, v. v. i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborný pracovník/odborná pracovnice výzkumu a vývoje v Laboratořích molekulární biologie v Průhonicích s plným pracovním úvazkem hrazeným po dobu tří let. Pracovní náplň Práce zahrnuje zabezpečování provozu standardní molekulárně genetické laboratoře po technické i administrativní stránce, spolupráci na řešení grantových projektů (samostatná práce na projektech zahrnující molekulárně genetické analýzy, optimalizace postupů, pomoc při zavádění nových metod, zácvik nových uživatelů laboratoře, komunikace s dodavateli). Požadujeme: - VŠ vzdělání příslušného zaměření, znalost a zkušenost s molekulárně genetickými metodami (např. izolace DNA, RNA, PCR včetně optimalizace, klonování) - komunikativní znalost AJ - znalost práce s PC (MS Word, Excel, Access výhodou) - spolehlivost, pečlivost a odpovědnost za výsledky práce, komunikativnost, předpoklady pro práci v kolektivu, organizační schopnosti - flexibilitu, vysokou motivaci a ochotu zdokonalovat svoje znalosti Nabízíme: - plný pracovní úvazek po dobu tří let s možností prodloužení - tvůrčí práci, možnosti odborného růstu - mzdové zařazení podle vnitřního mzdového předpisu Botanického ústavu AV ČR, v. v. i., odměny z řešených projektů, zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek zaměstnavatele k penzijnímu připojištění, flexibilní pracovní doba) - příjemnou pracovní atmosféru a prostředí Průhonického zámeckého parku Nástup možný od 1. 1. 2019 nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis, motivační dopis a alespoň jedno doporučení (školitel, předchozí zaměstnavatel) nejpozději do 18. prosince 2018 na e-mail: ibot@ibot.cas.cz nebo poštou na adresu: Botanický ústav AV ČR, v. v. i., sekretariát ředitele, Zámek 1, 252 43 Průhonice (zásilka však musí být k datu 18. prosince 2018 již doručena). Bližší informace k nabízené pozici poskytne Dr. Judith Fehrer (tel. 271 015 415, e-mail: fehrer@ibot.cas.cz). http://www.ibot.cas.cz/en/scientific-groups-and-laboratories/molecular-biology-laboratories/ Termín pohovorů bude uchazečům upřesněn.
Uzávěrka přihlášek: 18. 12. 2018Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.