Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 23. 06. 2020
Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Asistent/ka vedení
Požadavky: Úvazek 1,0; místo výkonu práce Praha; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou); nástup možný ihned nebo podle dohody.

Náplň práce: administrativní práce spojená se zajištěním plynulého chodu sekretariátu ředitele a ÚČL, dále například zajištění administrativní a organizační podpory vedení; součinnost s úsekem podpory vědy; součinnost s ekonomickým a personálním oddělením; správa e-shopu; administrativa spojená s vydáváním publikací ÚČL; komunikace o požadavcích pracovníků ÚČL

Minimální požadavky: střední vzdělání s maturitou; uživatelská znalost práce na PC (především MS Office – MS Word, MS Excel); písemný projev na velmi dobré úrovni; pasivní znalost základů anglického jazyka; dobré organizační schopnosti a komunikační dovednosti; spolehlivost a zodpovědnost; pečlivost; flexibilita; ochota učit se novým věcem

Výhodou: praxe v oboru na stejné nebo obdobné pozici; anglický jazyk na komunikativní úrovni; orientace ve spisové a archivní službě; orientace v problematice skladové evidence; zkušenost s tvorbou v Adobe InDesignu a Photoshopu

Zaměstnanci na této pozici nabízíme: mzdu 23 000-25 000 Kč na 1,0 úvazku, zázemí největšího pracoviště v oboru literárněvědné bohemistiky, přátelský pracovní kolektiv, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky v hodnotě 100 Kč, pět týdnů dovolené, tři dny sick days, příspěvek na dovolenou pro zaměstnance a jejich děti, možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních Akademie věd ČR).

Přihlášky obsahující strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii relevantních diplomů a osvědčení zašlete na e-mail literatura@ucl.cas.cz, do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – asistent/ka vedení“, či poštou na adresu:

Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. sekretariát Na Florenci 1420/3 110 00 Praha 1.

Obálku označte „Výběrové řízení - asistent/ka vedení“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 17. 7. 2020

Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Výběrová komise může na základě individuálních okolností navrhnout zaměstnání některého z uchazečů na snížený úvazek.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba pro dotazy: Bc. Soňa Pokorná vedoucí Kanceláře ÚČL sona.pokorna@ucl.cas.cz tel. +420 222 828 117


Uzávěrka přihlášek: 17. 07. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.