Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 05. 02. 2020
Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Personalista/ka
Požadavky: Personalista/ka

Úvazek 0,5 s možností rozšíření od roku 2021 na plný úvazek; místo výkonu práce Praha; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení dle rozvoje projektové činnosti.

Náplň práce: aktivní participace na rozvoji pracovníků ÚČL AV ČR, v. v. i.; rozvoj HR strategie instituce; tvorba vnitřních předpisů v souladu s legislativou a typem pracoviště; participace na rozvojovém projektu instituce; vedení personální agendy; příprava podkladů pro výběrová řízení; administrativa spojená s nástupem/výstupem zaměstnanců; podklady pro mzdovou účtárnu; evidence benefitů pro zaměstnance; reporting vedení instituce.

Minimální požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru, či VŠ vzdělání relevantního typu, případně prokazatelná praxe na obdobné pozici v minimální délce 2 roky; znalost legislativy vztahující se k HR managementu; schopnost vést a motivovat lidi a samostatný, proaktivní a pozitivní přístup; komunikační a organizační schopnosti.

Výhodou: zkušenost práce na obdobné pozici v akademické instituci; angličtina na komunikativní úrovni; zkušenost s budováním HR strategie, zkušenost s projektovou činností v oblasti HR.

Zaměstnanci na této pozici nabízíme: mzdu 22 500 Kč na 0,5 úvazku s možností rozšíření od konce roku 2020 na plný úvazek (grantové financování); získání a další prohloubení zkušeností z HR managementu; práci na akademickém pracovišti v centru Prahy u Masarykova nádraží; individuální přístup a přátelský pracovní kolektiv; podporu v dalším sebevzdělávání (jazykové kurzy, školení apod.); pět týdnů dovolené a sick days; stravenky v hodnotě 100 Kč a příspěvek na dovolenou pro zaměstnance a jejich děti; možnost ucházet se o služební ubytování v zařízeních Akademie věd ČR.

Přihlášku obsahující strukturovaný životopis a kopii relevantních diplomů a osvědčení zašlete na e-mail literatura@ucl.cas.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – personalista“.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 2. 3. 2020 ve 12:00. Předpokládané období pohovorů 3. až 6. 3. 2020. Výběrové řízení proběhne dvoukolově. ÚČL AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu pro českou literaturu AV ČR, v. v. i., dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba pro dotazy
Tomáš Suk
kancelář Ústavu pro českou literaturu
suk@ucl.cas.cz
+420 775 615 515

Uzávěrka přihlášek: 02. 03. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.