Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 29. 01. 2020
Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Odborný pracovník / odborná pracovnice v oddělení současné lexikologie a lexikografie
Požadavky: započaté nebo ukončené doktorské studium filologického zaměření; aktivní přístup k využívání moderních počítačových nástrojů a aplikací; zkušenost s redakční prací nebo s prací na rozsáhlejších kolektivních dílech či databázích výhodou; znalost anglického jazyka, popř. i jiných světových jazyků vítána. Nabízíme: zajímavou a stimulující práci; možnost práce na zmenšený úvazek; možnost částečné práce z domova; podporu profesního růstu a úlevy v práci při doktorském studiu; zázemí špičkové vědecké instituce; zaměstnanecké benefity (stravenky, cenově zvýhodněné jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění). Nástup od 1. 4. 2020. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a kontaktní údaje na e-mailovou adresu semelik@ujc.cas.cz nebo poštou na adresu Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., oddělení současné lexikologie a lexikografie, Letenská 123/4, Praha 1, 118 51, a to nejpozději do 11.3.2020 18h. Výběrové řízení proběhne přibližně v polovině března na výše uvedené adrese. O přesném datu a hodině jeho konání budou uchazeči/uchazečky informováni/informovány.
Uzávěrka přihlášek: 11. 03. 2020Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.