Zahlavi

Výběrová řízení

Výběrová řízení AV ČR 04. 11. 2019
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Projektový asistent
Požadavky: Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. Zřizovatelem FZÚ je Akademie věd České republiky. Současný program ústavu zahrnuje pět oblastí: fyziku elementárních částic, kondenzovaných systémů a pevných látek, optiku a fyziku plazmatu, kterým odpovídá členění do vědeckých sekcí.
Fyzikální ústav AV ČR je od 26. dubna 2019 držitelem certifikátu HR Excellence in Research Award (Ocenění excelence lidských zdrojů ve výzkumu), které uděluje Evropská komise. FZÚ, jako největší pracoviště Akademie věd, se tak zařadil do prestižní skupiny evropských institucí majících právo používat tuto certifikaci.

Aktuálně hledáme do našeho projektového týmu kolegu / kolegyni na pozici:

Projektový asistent

Náplň práce:
Podpora administrace projektů operačních programů (OPVVV)
Interní komunikace a koordinace se zaměstnanci zodpovědnými za věcné plnění jednotlivých aktivit projektů
Příprava podkladů pro finanční manažery projektů (tabulky, docházky, výkazy atp.)
Další podpůrné a koordinační činnosti podle potřeb projektů

Požadavky:
Ukončené SŠ vzdělání ekonomického či humanitního směru
Zkušenosti z kancelářského prostředí výhodou
Zkušenost s administrací projektů programu OPVVV výhodou
Pečlivost, samostatnost, dobrá znalost a praxe v MS Office
Výborné komunikační schopnosti
Aktivní znalost AJ minimálně úrovni B1

Nabízíme:
Příležitost participovat na významných projektech v rámci celého FZÚ
Zajímavou a rozmanitou práci na plný / částečný úvazek (minimálně 0,75)
Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
Jazykové kurzy
Stravenky
5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days a další zaměstnanecké benefity
Nástup možný od 01. 12. 2019 nebo dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v ČJ a motivační dopis v ČJ na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese:
https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.

Kontakt: Petra Kratochvílová, e-mail: kariera@fzu.cz, telefon: +420 266 052 125.

Uzávěrka přihlášek: 30. 11. 2019Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.